O nas

Airtrack Polska

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości sprzętu sportowego Airtrack Factory na północną część Polski.

Co to jest airtrack?

Airtrack to nadmuchiwany sprzęt gimnastyczny łączący w sobie zalety trampoliny, dmuchanych zamków do skakania, ścieżki akrobatycznej i materaca zeskokowego w jednej ścieżce powietrznej.

Ze względu na różnice grubości i ciśnienia, Airtrack może być bardzo miękki i bezpieczny podczas lądowania lub też twardy i sprężysty jak ścieżka akrobatyczna. Ścieżka Airtrack jest szczelna, całkowicie cicha i płaska. Zajmuje niewiele miejsca (15 metrowa ścieżka po spuszczeniu powietrza zmieści się do każdego samochodu) przy czym napompowanie jej jest niezwykle szybkie.

Od gimnastyki po parkur przez zajęcia kung fu po fizjoterapie… Airtracki są świetnym sprzętem dla każdej aktywności fizycznej. Wszyscy będą się na nich świetnie bawić!

Nasze produkty idealnie sprawdzają się na salach gimnastycznych, podczas zajęć akrobatycznych czy też w parkach trampolin na całym świecie.

Lata innowacji, testowania i ulepszania zaowocowały najwyższej jakości Airtrackami dostępnymi obecnie na rynku, a my na tym nie poprzestajemy! Nadal dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszego sprzętu stale się ulepszała! Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że jakość oraz obsługa to nasze atuty!

Trenuj bezpiecznie, baw się dobrze i podnoś swoje umiejętności!

Razem z trenerami i sportowcami nieustannie wprowadzamy innowacje i opracowujemy nowy sprzęt. Dzięki globalnej dystrybucji jesteśmy w stanie utrzymywać stały kontakt osobisty i wysoki poziom usług z naszymi klientami na całym świecie. W rezultacie Airtrack Factory stała się marką numer 1 w ponad 50 krajach. Doświadcz radości i pewności siebie podczas treningu na naszym sprzęcie i zdobywaj kolejne poziomy umiejętności dzięki Airtrack Factory!